Geralt zapoluje w Monster Hunter: World

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

Biały Wilk to podobno nasz towar eksportowy numero uno. Zresztą, niektórzy twierdzą, że jest też najpopularniejszym Polakiem. Na pewno sławy Geraltowi odmówić nie mozna. Trafił już do Soulcalibur VI i wygląda na to, że to nie koniec jego wycieczek po cyfrowych światach. W przyszłym roku bowiem zobaczymy go w Monster Hunter: World.

Nie, to nie żart. Rzeźnik z Blaviken na początku 2019 roku przez pewien portal trafi do szalenie popularnej gry od Capcom. Co lepsze, deweloperzy poinformowali, że Monster Hunter: World otrzyma nie tylko naszego Geralta, ale i specjalną zawartość, wzorowaną na Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Niestety, Biały Wilk najpierw będzie dostępny na PlayStation 4 oraz Xbox One, a dopiero z pewnym (sporym) opóźnieniem zawita na blaszaki. To jednak nie wszystko! Monster Hunter: World otrzyma również dodatek ”Iceborne”, który zaplanowany został na drugą połowę 2019 roku. Oznacza to nowych przeciwników, przedmioty, bossów, fabułę oraz sporo dodatkowej zawartości.

Spokojnie, jeśli zechcecie narzekać, że wpychają Geralta wszędzie na siłę, to w tym przypadku jets to całkiem usprawiedliwione. Monster Hunter: World gościło już Ryu z serii Street Fighter, Aloy z Horizon: Zero Dawn, Dantego z Devil May Cry, czy Mega Mana. Powiem nawet więcej – 21 grudnia w PC-towej wersji gry pojawi się sam Behemoth, czyli przerażający potwór z Final Fantasy XIV.

Chociaż w tym wszystkim przyznam szczerze, że prędzej widziałbym Ciri do wykorzystywania w takich crossoverach. A Wy?

[Źródło: Monster Hunter: World]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze