Gameplay Metro Exodus

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Mam świadomość, że granie na padach jest bardziej wymagające dla precyzyjnego celowania niż mysz i klawiatura, ale nowy materiał z Meto Exodus zdaje się ostatecznie potwierdzać tę wersję. Nie ma to jak wystrzelać się z ammo w kilka chwil, by przez następnych parę minut biegać z pustym magazynkiem.

Mimo wszystko gameplay jest zachęcający. Wrogów jest cała masa i oczywiście ich rodzaj różnić sie będzie w zależności od terenu. Świat jest spory, choć to wciąż ciasne lokacje będą sercem gry, a najważniejsza nie będzie nieokiełznana eksploracja, a właśnie podążanie za fabułą (niesamowite, że są jeszcze studia, które robią gry dla dobrych historii) 

Mimo wszystko dużo lepsze wrażenie robi na mnie gameplay 4k, który pojawił się na kanale YT Logitecha. Nie dość, że graficznie wygląda rewelacyjnie, to jeszcze Louise, która przygotowała materiał, o niebo lepiej radziła sobie z prezentowaniem walki i różnorodnymi mechanikami w grze, od craftingu przez umiejętności survivalowe i ich stosowanie w odpowiednich momentach. Do tego ubrała materiał w bardzo ciekawą opowieść o jej doświadczeniach z grą, więc warto posłuchać.

Im bliżej do premiery, tym bardziej doceniam dobrą robotę, jaką wykonali ludzie z 4A Games powołując do życia świat wykreowany przez Dmitrija Głuchowskiego. A to już za niecały miesiąc (15.02)!

[Źródła; ppe.plyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze