Demo The Walkind Dead

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Z okazji premiery na konsole oraz zbliżającej się premiery PC (14 sierpnia), Telltale wypuściło 15-minutowe demo ostatniego epizodu The Walking Dead. Ponownie historia skupi się na Clem, która z małej dziewczynki stała się bronią przeciwko zombie!

Z tego powodu warto przygotować sobie bazę z poprzednich części i zapisów gry. Jeśli jednak nie graliście do tej pory w TWD, albo nie macie juz save'ów na komputerze, nie martwcie się. Powstała specjalna strona, na której możecie pobawić się w kreatorze zapisów. Podobnie zresztą działały strony do kreowania historii od BioWare (do Inkwizycji i Mass Effecta). Co ciekawe, tutaj wybory następują w formie filmu, w trakcie którego musimy określić, jak rozegrały się wydarzenia widoczne na ekranie.

Storybuilder

Rozegraną w skrócie historię możecie zaimportować na swoje konto Telltale Games i cieszyć się nowiutkim stanem gry. 

Demo The Walkind Dead na Steam

[Źródła:steampowered.compcgamer.comtelltale.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze