Freaky Trip to szalona wyprawa ratunkowa

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, studio specjalizujące się w tworzeniu i wydawaniu gier na konsole Nintendo Switch, zapowiedział kolejną, własną produkcję – Freaky Trip. Point-and-click’owa wyprawa pełna zwariowanego humoru i zagadek, będzie dostępna na Nintendo Switch oraz Steam dla wszystkich miłośników nietuzinkowych przygód jeszcze w październiku.

Freaky Trip to szalona wyprawa ratunkowa

Freaky Trip to humorystyczna gra point-and-click, pełna rozmaitych łamigłówek oraz nietuzinkowych wyzwań. Świat dookoła może wydawać się bardzo zwyczajny, jednak jest on zupełnie odlotowy, a logika zagadek zupełnie nielogiczna. Przed graczami więc wiele wyzwań, bo w końcu, do czego mogą służyć grabki?!

W tym zwariowanym świecie stworek zwany Salcy’m (po polsku lubimy mówić na niego Salceson), wyrusza na misję ratunkową, aby odnaleźć swoją ukochaną Kokoszkę, która to… nagle zniknęłam! Tym samym gracze podążą za Salcesonem w niezwykłą podróż w nieznany, ale zarazem zupełnie zwyczajny świat, by odnaleźć nieświadomą czających się niebezpieczeństw kurkę.

We Freaky Trip, gracze znajdą się w samym środku surrealistycznego, radosnego świata, pełnego unikalnych i nie do końca rzeczywistych zwierząt. Ręcznie rysowana grafika gry, utrzymana w wyjątkowym, kreskówkowym stylu, 14-ście zwariowanych poziomów, oraz energiczna i emocjonująca muzyka, będą towarzyszyć graczom przez całą zakręconą wyprawę.

Freaky Trip będzie dostępny na Steam oraz konsolach Nintendo Switch. Data premiery zostanie ogłoszona w późniejszym czasie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze