Fotograficzne podsumowanie WGW 2017

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 16 Październik 2017
  • Komentuj 5

Warsaw Games Week oficjalnie zakończony, a Was zapraszamy do przeglądnięcia zdjęć jakie udało się nam na imprezie zrobić. Udało Wam się spotkać jakieś znajome twarze z JaRocka?

Nieźle nas Ci organizatorzy rozpieszczają w tym październiku - w tym miesiącu w Polsce odbyły się aż dwie duże i ważne imprezy dla graczy. Mowa o zeszłotygodniowym PGA oraz odbywającym się we właśnie zakończony weekend Warsaw Games Week.

Nasza JaRockowa ekipa stawiła się dosyć licznie - mieliście okazję spotkać Asię z Redakcji, Lempiank i Brunecia jak zwykle dawały czadu tańcząc przy grze Just Dance, a Kromka zajął się komentowaniem zmagań w Rainbow Six: Siege. Zobaczcie co z tegorocznego WGW udało nam się uchwycić obiektywem naszego aparatu:

Zapraszamy do środka

Detroit oczarowało!

Jak się podobała nowa Forza?

Nie zabrakło miłośników Gran Turismo na VR

ISDN udziela wskazówek młodemu Asasynowi

Asasynka Asia tutaj z uśmiechem na ustach, jakie będą wrażenia z gry?

Odpowiedź jest krótka: mieszane

Euro Truck Simulator 2 na sterydach

Gierki gierkami, ale sporo ludzi przyszło bawić się klockami Lego

Było miejsce też na chwilę relaksu

Spotkania z ulubionymi YouTuberami w ramach Life Tube Video Fest

Dziewczyny jak zawsze bardzo aktywne na scenie

Każdy tańczyć może!

Poznajcie tych Państwa?

Polskie Seven - Asia mówi, że będzie dobrze

Rainbowa czas zacząć!

Komentuje Kromka!

Premiera South Park już jutro!


Byliście na WGW? Jak Wam się podobało i jak Waszym zdaniem impreza wypada w porównaniu do PGA? Jest na polskiej scenie miejsce dla dwóch dużych gamingowych imprez i to jeszcze tydzień po sobie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze