Kromka nadaje z LA

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Po ponad 15 godzin lotu i dwóch przesiadkach Kromka wylądował w Los Angeles. Już jutro rusza tam EA Play, czyli specjalny event Electronic Arts, na którym czeka nas sporo nowości.

Kromka już bezpiecznie wylądował, dotrał do hotelu i miał już chwilę, żeby sklecić dla Was ten film (choć jak się zaraz przekonacie łatwo nie było). Jutro w The Hollywood Palladium rusza wielkie święto Elektroników - EA Play. Kromki oczywiście nie mogło tam zabraknąć. 

Jak załatwia się zapomniany zasilacz do latopa, gdzie można spotkać pana z wielkim wężem (sic!) i jak wygląda sławna Aleja Gwiazd w Hollywood? Tego wszystkiego dowiecie się z materiału Kromki, zapraszam!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze