Beta dostanie update

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2016
  • Komentuj 4

Koniec problemów z serwerami? A może nowa mapa?

Koniec problemów z serwerami? A może nowa mapa?

Beta do Battlefielda I trwa w najlepsze. Na gameplay raczej nie ma co narzekać, ale ciągle występują problemy z serwerami. Deweloperzy zapowiedzieli na Twitterze, że jeszcze dziś gra doczeka się aktualizacji. Jeśli ogrywacie betę najnowszego shootera DICE to pewnie mieliście kilka razy problem z podłączeniem się do serwerów. Sam dosyć częśto znajdowałen się w takiej sytuacji, przez co na monitorze lądowały resztki śliny toczącej mi się z pyska. Zwłaszcza, że reszta drużyny nie miała większych problemów z wejściem do gry. DICE widać też miał powoli dość narzekań społeczności, bo na swoim koncie na Twitterze ogłosił, że jeszcze dziś do bety trafi aktualizacja. Samo to w sobie jest dość niespotykanym zjawiskiem, zazwyczaj update'y trafią do pełnej wersji gry, a nie kończących się za kilka dni testów: Jak widzicie kompletnie nie wiadomo czego aktualizacja będzie dotyczyć, ale gracze wydają się wiedzieć czego chcą: nowej mapy. Zdecydowana większość komentarzy pod twittem poświęcona jest prośbom, aby w update zawierał kolejną planszę do gry. Moim zdaniem szansa na to jest bardzo mała, ale jakże chciałbym się mylić.

Dadzą zagrać w mapę z alfy?

Dadzą zagrać w mapę z alfy?

Przerwa na wprowadzenie zmian będzie trwała bardzo krótko, bo około 15 minut. Aktualizacja trafi na wszystkie platformy, na których Battlefield I jest dostępny. To jak? Rozwiążą problemy z serwerami? Dorzucą jednak nową mapę? Pełna wersja gry ukaże się 21 października na PC, Xboxa One i PS4 i to pewnie wtedy DICE zaimplementuje poprawki, które wyszły podczas bety. Swoją drogą nadal nie wiadomo dokładnie kiedy testy się skończą, bo DICE nie podzieliło się z graczami tą informacją. Korzystajcie póki możecie! [źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze