Fortnite już na stałe z brakiem budowania

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Marzec 2022
  • Komentuj 0

Fortnite weszło z kopyta w nowy sezon oferując prawdziwą rewolucję – brak budowania! Epic Games wyłączyło charakterystyczną mechanikę dla tejże produkcji, oferując w zamian lepsze poruszanie się. Odbiło się to szerokim echem po branży i wiele osób zadeklarowało powrót do gry. Co więcej, część graczy chwaliła Fortnite, że nigdy nie było lepsze! Nic więc dziwnego, że Epic Games zachowuje tryb bez budowania na stałe. W ten sposób mają dwie pieczenie na jednym rożnie!

Fortnite już na stałe z brakiem budowania

Zero Budowania to czysty test broni, przedmiotów i zdolności ruchowych. Zero Budowania można znaleźć na stronie Odkryć jako listy solo, par, trójek i oddziałów. Przejdźcie na stronę Odkryć, klikając w lobby przycisk „ZMIEŃ” nad przyciskiem „GRAJ!”.

W Zero Budowania nie możecie budować, ale macie odnawiającą się Nadosłonę, stanowiącą pierwszą linię obrony. Wjeżdżajcie na wyciągach, by dostać się na pokład sterowca lub wypróbujcie wspinanie się, które pozwoli wam zdobyć przewagę wysokości. Zmierzając pomiędzy osłonami po Królewskie Zwycięstwo, nie zapomnijcie o sprincie!

W ten sposób Epic Games przyciąga nowe osoby do Fortnite, a także zachowuje aktualnych graczy, kochających budowanie – każdy bowiem może grać w taki tryb, jaki chce. A Wy skusiliście się na brak budowania?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze