Fizyczny Hades na konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Firmy Private Division i Supergiant Games ogłosiły współpracę przy wydaniu fizycznej edycji gry Hades na systemach PlayStation 5, PlayStation 4 oraz na konsolach Xbox Series X i Xbox One. Będzie ona dostępna już 13 sierpnia 2021 r. Hades, zdobywca ponad 50 tytułów Gry Roku oraz niesamowitej średniej z recenzji – 93 na Metacritic i 94 na OpenCritic, wkrótce będzie dostępny po raz pierwszy na konsolach PlayStation 4,  PlayStation 5 , Xbox Series X oraz  Xbox One.

Greckie piekło na konsolach. Lubię to!

Fizyczna edycja gry Hades jest idealna dla kolekcjonerów, gdyż zawiera dodatkowe elementy, takie jak kod na odblokowanie cyfrowej oryginalnej ścieżki dźwiękowej z gry Hades do pobrania. Ścieżka dźwiękowa to dwie i pół godziny muzyki od nagradzanego kompozytora Darrena Korba, z partiami wokalnymi w wykonaniu Ashley Barrett.

Co więcej, fizyczne kopie zawierać będą książeczkę-kompendium z przepięknymi grafikami licznych mieszkańców Hadesu, przygotowanymi przez zdobywczynię nagrody BAFTA i dyrektor grafiki w Supergiant Games, Jen Zee. I wreszcie, pierwsze wydania pudełkowych kopii na Playstation oraz Xbox będą zawierały przyciągającą uwagę metalową folię na grafice okładkowej, dzięki czemu Hades będzie się naprawdę wyróżniać na półce z grami.

Gra w Hades na PlayStation 5 i Xbox Series X|S oznacza większą wydajność – akcja wyświetlana będzie w 4K z płynnością docelową 60 fps. Wersje gry na Xbox One i PlayStation 4 będą działały w 1080p z płynnością docelową 60 fps. Ponadto, Hades wspiera zaawansowany system wibracji i oświetlenia kontrolera PlayStation 5 DualSense.

Wszystkie wersje gry Hades na PlayStation 4, zarówno fizyczna, jak i cyfrowa, zawierają darmową aktualizację do wersji cyfrowej na PlayStation 5. Hades w wersjach na konsole Xbox wspiera Smart Delivery, pozwalając na dostęp do tytułu zarówno na Xbox One, jak i Xbox Series X|S.

Od siebie powiem, że po prostu polecam. Hades bowiem to świetna gra!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze