FFXIV pokazuje solidną aktualizację 6.2

 • Autor: PefriX
 • Opublikowano: 05 Lipiec 2022
 • Komentuj 0

SQUARE ENIX podczas najnowszej transmisji Letter from the Producer LIVE podzieliło się nowymi informacjami na temat nadchodzącej aktualizacji 6.2 dla FINAL FANTASY XIV Online, zatytułowanej "Buried Memory" w tym najnowszymi informacjami na temat bardzo oczekiwanej zawartości Island Sanctuary. Patch 6.2 ma trafić na serwery pod koniec sierpnia i będzie zawierać mnóstwo nowej zawartości, w tym najnowszy rozdział tej uznanej przez krytyków historii, świeże wyzwania bitewne, aktualizacje systemowe i wiele innych.

FFXIV pokazuje solidną aktualizację 6.2

Producent i dyrektor Naoki Yoshida spędził trochę czasu podczas transmisji, wyjaśniając więcej na temat nadchodzącej zawartości Island Sanctuary oraz tego, jakie przygody czekają na graczy. Gracze będą mogli zbudować swoje własne sanktuarium na wyspie w tej relaksującej zawartości solowej - zbierać materiały, budować obiekty, opiekować się stworzeniami i nie tylko, bez konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia w rzemieślnictwie lub zbieractwie. Dzięki ukończeniu różnych zadań w Sanktuarium na Wyspie gracze mogą również zdobyć wyspiarską walutę, którą można wymienić na specjalne przedmioty.

Yoshida podzielił się również najnowszymi informacjami dotyczącymi tego, czego gracze mogą się spodziewać po premierze łatki 6.2, m.in:

 • Nowe zadania scenariusza głównego - Najnowszy rozdział w historii emocjonującej historii.
 • Nowe zadania poboczne – Wielka przygoda Tataru trwa.
 • Nowy Dungeon – The Fell Court of Troia.
 • Nowa próba – Nowe wyzwanie na poziomie trudności Normal i Extreme. Dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
 • Nowy rajd dla 8 graczy – Pandæmonium: Abyssos będzie dostępne zarówno na poziomie trudności Normal, jak i Savage. Rajd na trudności Savage ma zostać wydany tydzień po premierze aktualizacji 6.2.
 • Nowa próba Unreal – Bitwa z Sephirotem w Containment Bay S1T7 (Unreal).
 • Aktualizacje PvP – PvP Series 2 i Crystal Conflict Series 3 rozpoczną się wraz z wydaniem Patcha 6.2. Rival Wings również zostanie wznowione, wraz z poprawkami akcji PvP.
 • Zmiany w scenariuszu głównym - Funkcja Duty Support zostanie rozszerzona o lochy głównego scenariusza od Snow Cloak po The Vault. The Steps of Faith Trial zostanie przerobione na Solo Quest Battle, a Thornmarch Trial zostanie odnowiony.
 • Dodatkowe aktualizacje – Dodatkowa zawartość, w tym zmiany w zadaniach zarówno dla PvE, jak i PvP, aktualizacje tabliczek poszukiwaczy przygód, rozszerzenie Glamour Dresser z 400 do 800 slotów i wiele więcej.

Bawicie się w Final Fantasy XIV czy jednak World of Warcraft (lub inne MMORPG!) w Waszej duszy gra?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze