False Prophet zapowiada BEAST

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Polski deweloper False Prophet ujawnił podczas Fear Fest 2023 swoją jednocześnie dynamiczną i brutalną, taktyczną grę RPG, BEAST. Gracze staną w obliczu wielu trudnych wyborów moralnych, które wpłyną na rozgrywkę podczas walki. W mrocznym, średniowiecznym świecie targanym plagami i konfliktami zbrojnymi zdecydują, czy pielęgnować, czy okiełznać swoją wewnętrzną bestię.

False Prophet zapowiada BEAST

Anton Sabbados, zaprawiony w bojach weteran, powraca do domu po latach niewoli i zostaje wyznaczony przez enigmatycznego króla-proroka Luriusa do poprowadzenia kampanii przeciwko śmiertelnej zarazie. Anton i jego drużyna wyruszają w niebezpieczną podróż przez ogarnięte zarazą Karpaty. Zbieranie sojuszników, broni i sprzętu jest niezwykle ważne dla powodzenia w walce z wieloma śmiertelnymi wrogami.

Podczas tego chaosu Anton zmaga się z wewnętrznymi demonami i nawiedzającymi go wspomnieniami. Rzeczywistość miesza się z koszmarami wojny przy każdej konfrontacji. Musi dokonać trudnego wyboru: przyjąć nieziemskie moce, ale zaryzykować zanurzenie się w ciemności, lub też wybrać powściągliwość, zachowując zdrowie psychiczne i stabilność dla swojej drużyny. W BEAST gracz stanie przed wyborem, czy pielęgnować, czy okiełznać swoją wewnętrzną bestię.

BEAST oferuje do 40 godzin rozgrywki i rewolucyjne podejście do gatunku taktycznych gier RPG, wprowadzając wybory moralne, dynamicznie wpływające zarówno na walkę, jak i narrację. Gracze wezmą udział w szybkich, turowych bitwach taktycznych. Muszą zdecydować czy uwolnić swojego wewnętrznego demona, aby uzyskać krótkoterminową przewagę, czy też zachować powściągliwość, aby zachować zarówno zdrowie psychiczne, jak i kontrolę na dłuższą metę.

BEAST zostanie wydany w kilku językach za pośrednictwem Steam (w tym ze wsparciem dla Steam Deck) na PC w 2024 roku. Zainteresowani gracze mogą już dodać BEAST do swojej listy życzeń Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze