Fallout 76 zawojuje E3?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Maj 2018
  • Komentuj 12

Fallout 76 to świetna wiadomość, dodatkowo poparta teaserem. Możemy więc ze 100-procentową pewnością odetchnąć, bo ten tytuł poznamy lepiej już za kilka dni. Koło 3 w nocy naszego czasu, w niedzielę 10 czerwca rozpocznie się konferencja Bethesdy, na której dowiemy się znacznie więcej.

Chociaż sam trailer wiele nie zdradził, to w sieci pełno już spekulacji i teorii. Jeśli wierzyć informacjom podanym przez Kotaku, to ta część post-apokaliptycznego RPGa ma być sieciówką. Zapytana wprost Bethesda nie skomentowała jednak sprawy, więc pozostaje czekać do targów, aż rzucą na sprawę trochę światła.

Zaraz po wypuszczeniu trailera, Bethesda wypuściła stronę dedykowaną grze. Oczywiście chwilowo jest tam wielkie nic, ale z czasem strona zapełni się informacjami dotyczącymi gry. 

Osobiście chciałabym dowiedzieć się nieco więcej na temat Krypty 76. Tym bardziej, że ta Krypta została otwarta automatycznie 20 lat po wybuchach, więc środowisko zewnętrzne powinno być bardziej surowe niż w poprzednich częściach. 

Czy Fallout 76 okaże się hitem targów? Coraz więcej ciekawych tytułów nam się szykuje!

[Źródła: fallout.bethesda.netkotaku.comeurogamer.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze