B.E.T.A.

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 24 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Nagranie mieszkańca Krypty 76. Taśma była nieco uszkodzona, ale udało się odtworzyć większość zapisu.

„Zachodnia Wirginia to majestatyczne miejsce. Urokliwe krajobrazy, sympatyczni ludzie, swojski klimat. Żyło się tam amerykańskim snem, doprawy wspaniale. No, do czasu.

Nie wiem, kto wpadł na pomysł zabawy bronią atomową, ale zdecydowanie powinien zaznać przyjemności bycia rozszarpanym przez kretoszczura. Kilku wariatów sprawiło, że ludzkość musiała uciec do podziemnych nor i przeczekać najgorsze, niczym jakieś karaluchy. Na szczęście Vault-Tec zadbało, by niczego nam nie brakowało.

Upłynęło wiele wody w rzece Ohio, zanim wspomniano o opuszczeniu schronu. Todd Howard, nasz Zarządca, nie zgodził się jednak, abyśmy wszyscy wyszli z Krypty. Zdecydował bowiem, że najpierw jedynie garstka z nas będzie mogła sprawdzić, jakie warunki panują w Zachodniej Wirginii.

Okazało się, że losowanie ma odbyć się jedynie wśród członków grupy Pre-Order, czyli najbardziej uprzywilejowanych mieszkańców schronu. Nie wiem co kierowało naszym Zarządcą podczas podejmowania tej decyzji, ale nikt nie śmiał mu się sprzeciwić.

Na początku października, wybrańcy z grona Pre-Orderowców mają opuścić Kryptę. Cała operacja nazwana została kryptonimem B.E.T.A., lecz niestety o szczegółach nas nie poinformowano. Kazano czekać cierpliwie, chociaż nikt nie powiedział, czy komukolwiek z poza tej elitarnej grupy uda się opuścić Kryptę wcześniej.

Todd obiecał, że później i więcej osób będzie mogło wyjść na powierzchnię. Czasu jednak nie ma za wiele, bowiem oficjalne otworzenie włazu nastąpić ma 14 listopada.”

Tutaj zapiski urywają się. Niestety, nie udało odnaleźć się kolejnego nagrania mieszkańca Krypty 76, ale może z czasem dokopiemy się do czegoś nowego. Całość zawdzięczamy Kamili – dzięki jej materiałom udało się odrestaurować powyższe nagranie.

[Źródło: Bethesda]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze