Fable (un)Fortune

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Premiery Fable Fortune wyczekiwali pewnie wszyscy fani Hearthstona czy Gwinta. Powiew świeżości i napływ nowych kart zawsze jest mile widziany. Niestety, studio odpowiedzialne za grę ogłosiło przesunięcie premiery na 25 lipca.

Musimy więc uzbroić się w cierpliwość jeszcze na dwa tygodnie. Biorąc pod uwagę historyczny rys Lionhead Studios i trudną drogę gier z serii Fable, dwa tygodnie to nie najgorszy scenariusz.

Twórcy obiecują, że podany termin jest ostateczny. Dodatkowo dzięki równoległemu wyjściu gry zarówno na PC  i Xboxaa, nie będzie podzialu na paltformy. Każdy zagra z każdym. Po prostu.

Opoźnienie wynikęło z ''problemów administracyjnych'', które uniemożliwiają włączenie Fable Fortune dla Xbox One. W tym wypadku podjęcie decyzji o równoczesnej premierze na obie platformy wydaje się dobrym posunięciem.

[Źródła: fable-fortune.comfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze