E3 bez Beyond Good & Evil 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Maj 2017
  • Komentuj 0

Beyond Good & Evil 2 cały czas jest w trakcie prac. Twórca gry, Michel Ancel twierdzi jednak, że ‘’to nie jest dobry pomysł, by pokazywać ją na E3’’.

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, targi E3  tym roku odbędzie się w dniach 10-13 czerwca. Na rozpisce nie brakuje Ubisoftu, Bethesdy i Electronic Arts. Wiemy jednak, że Ubisoft nie wystawi sequela Beyond Good & Evil.

Biorąc pod uwagę słowa Ancela, twórcy zdają sobie sprawę z tego, że jest jeszcze za wcześnie na pokazywanie produkcji światu. Spokojnie jednak. Michel zapowiada, że usłyszymy o niej jeszcze w tym roku.

Kolejną dużą okazją na zaprezentowanie tytułu będzie sierpniowy Gamescom i prawdopodobnie to właśnie na nim dowiemy się czegoś więcej o wyczekiwanej prawie 10 lat kontynuacji. Ancel nie podał jednak żadnych konkretnych terminów, ale Ubisoft obserwując kolegów po fachu chyba doszedł do wniosku, że ‘’gdy się wydawca cieszy, to gracz już nie bardzo’’.

Druga część South Park została ostatecznie przesunięta o prawie rok. Niech pracują w spokoju, my poczekamy.

[źródło: gameinformer.comvg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze