E3 2018 #4 Square Enix

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2018
  • Komentuj 5

Jest mi przykro. Lubię Square Enix, ogrywam każdego Final Fantasy, gdy tylko mam okazję. Sprawdzam ich nowe tytuły i nie żałuję kasy na ich produkcje. Jednak podczas tegorocznych targów E3 było mi po prostu przykro. Jak małe dziecko z zapartym tchem wyczekiwałem kolejny informacji o ”remake’u” Final Fantasy VII i co? I jajco…

Dużo tego nie było, ale łapcie to, co pokazano.


Shadow of the Tomb Raider

Kamila już pisała o nowej Larze Croft i na tej prezentacji widzieliśmy kolejny trailer. Cóż można powiedzieć? Pani archeolog zmienia się w Johna Rambo, eliminując wszystko na swojej drodze za pomocą łuku. Do tego dużo eksploracji oraz walki o przetrwanie.


The Awesome Adventures of Captain Spirit

Nie, to nie nowe Life is Strange. Tak, będzie powiązane z tą serią. Tak, będzie również darmowe. Tak, to wprowadzenie do Life is Strange 2! Trzy razy na ”tak” dla takich projektów, które są zapowiedzią oraz reklamą czegoś większego! Och, to też było prezentowane już gdzieś indziej…


Dragon Quest XI

Nowa odsłona kultowego w Japonii Dragon Questa trafi na PS4 oraz Steam. Będzie lukrowo-cukierkowo, do tego wybitnie jRPG-owo. Idealna okazja, aby poznać serię, która spokojnie może stawać w szranki z najlepszymi. Zwłaszcza, że za unikalny styl graficzny odpowiada twórca Dragon Ball!


Babylon's Fall

Co powiedzcie na nową grę twórców Bayonetta oraz NieR: Automata? Do tego dołożymy (niespodzianka!) niekonwencjonalną broń oraz szczyptę zimnej stali! Pogramy na PC oraz PS4, ale co z tego wyjdzie, nie wiadomo!


Octopath Traveler

Ciekawy cukierek na Switcha. Turowy RPG, gdzie gracze kierują jednym z ośmiu poszukwiaczy przygód, przy czym każdy zaczyna swoją drogę w inny sposób. Każdy bohater ma swój sposób walki oraz interakcji z NPC. Szykuje się coś słodkiego.


Just Cause 4

Deweloperzy twierdzą, że warto będzie dać szansę czwartej części. Będzie największą ze wszystkich, a do tego najbardziej rozbudowaną. Otrzymamy jeszcze więcej wybuchów, eksplozji oraz detonacji. Nowe technologie i zabawki, latanie balonem oraz ładniejszy świat. Czy fani Just Cause potrzebują czegoś więcej?


The Quiet Man

Square Enix wreszcie pokazało coś nowego. Gramy tytułowym ”cichym człowiekiem” i eliminujemy oprychów nie-do-końca po cichu. W zasadzie to nie za wiele wiemy, prócz tego, że tytuł trafi na Steam i będzie oferował sceny z żywymi aktorami. Do tego nasz heros odznaczać się ma unikalnymi zdolnościami. Square, chcemy więcej!


Kingdom Hearts 3

Do załogi dołączają Piraci z Karaibów. Resztę opisała Kamila. Fani serii powinni się ucieszyć, a ja z kolei ziewam – kompletnie Kingdom Hearts do mnie nie trafia….


Co jeszcze zaprezentowano?

Final Fantasy XIV będzie miało swoje pięć minut z Monster Hunter: World. Najpewniej w postaci kociego towarzysza, chociaż szczegóły otrzymamy niedługo. A tak to lipa. W zasadzie Square Enix wypadło słabo. Niby mamy zapowiedzi nowych marek, ale sporo pokazano tego, co widzieliśmy już na innych konferencjach, a  do tego zabrakło jednego tytułu. Tak, remastera Final Fantasy VII na którego niemal wszyscy czekali. SMUTŁEM!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze