E3 i EA Play tylko z JaRock!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2017
  • Komentuj 5

Relacja z E3 i EA Play wraz z polskim komentarzem - zobacz na żywo już w sobotę od 21:00

Przyszły tydzień upływa pod znakiem dwóch imprez - EA Play oraz Electronic Entertainment Expo, czyli największych branżowych targów na świecie. Na transmisję z obu wydarzeń, wraz z komentarzem JaRockowców, zapraszamy już w najbliższą sobotę!

Branża wstrzymuje oddech przed E3

Rock, Graba. CTSG, Bungo, Łosiu i Seto skomentują i ocenią dla Was to co będzie działo się podczas eventów zaplanowanych na przyszły weekend. A wiele wskazuje na to, że będą to bardzo gorące dni dla wszystkich graczy na świecie. Wszytko nadawali będziemy ze specjalnego studia nagraniowego, możecie więc liczyć na w pełni profesjonalny polski stream!


Sobota, 10 czerwca, godz. 21.00 - Electronic Arts (EA Play) - Rock, Łosiu, Graba 


Niedziela, 11 czerwca, godz. 23.00 - Microsoft - Rock, Graba, CTSG 


Poniedziałek, 12 czerwca, godz. 6.00 - Bethesda Softworks - Rock, Bungo, Łosiu 


Poniedziałek, 12 czerwca, godz. 19.00 - PC Gaming Show - Bungo, Rock, Seto


Poniedziałek, 12 czerwca, godz. 22:00 - Ubisoft - Bungo, Rock, Seto


Wtorek, 13 czerwca, godz. 3.00 - Sony - Rock, CTSG, Seto 


Wtorek, 13 czerwca, godz. 18.00 - Nintendo - CTSG, Seto, Graba


Dzień 1 - sobota

Szaleństwo zapowiedzi, trailerów i teaserów rozpoczniemy konferencją EA w sobotę o godzinie 21:00. Wtedy czekał na Was będzie Rock, Łosiu i Graba, którzy dodatkowo spróbują się połączyć z przebywajacym na EA Play KromkąChleba. Czego spodziewamy się po Elektronikach? Przede wszystkim Battlefronta 2, FIFA 18, czegoś nieujawnionego od BioWare oraz nowego Need for Speed.

Dzień 2 - niedziela

W niedzielę o 23:00 rusza konfernecja Microsoftu, gdzie główną atrakcją będzie najpewniej Xbox Scorpio. Obok samej konsoli liczymy jeszcze na pokazy co-opowego Sea of Theives, zapowiadającego się na niezłą jatkę Śródziemie: Cień Wojny i być może kolejną Forzę. Konferencję Microsoftu skomentują dla Was Rock, Graba oraz CTSG. 

Dzień 3 - poniedziałek

Bethesda wystawi się w poniedziałek bardzo wcześnie rano, bo o 06:00, a jej pokaz skomentują Bungo, Rock i Seto. W przypadku twórców Fallouta liczymy na pokazanie Fallouta VR, nowego Wolfensteina oraz The Evil Within 2. Wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi na zapowiedź kolejnego gry z serii The Elder Scrolls nie mamy niestety co liczyć. 

Dopiero o godzinie 19:00 polskiego czasu w poniedziałek ruszy PC Gaming Show, czyli pokaz przeznaczony przede wszystkim dla graczy na PC. Być może to tutaj zobaczymy gameplay z CoD: WW II?

A jeśli wytrzymacie dodatkowe trzy godziny to o 22:00 swój pokaz będzie miał Ubisoft. Tutaj niespodzianek nie będzie - czekamy na The Crew 2, Assassin’s Creed: Origins i Far Cry 5. Na pewno liczymy jeszcze na South Park: The Fractured But Whole.  

Obie konfernecje skomentują dla Was Bungo, Rock i Seto.

Dzień 4 - wtorek

Zaraz po tym jak ze sceny zejdzie Ubi do akcji wkracza Sony. Będzie to kolejna konferencja dla nocnych marków, bo jej start przewidziany jest na godzinę 03:00 rano. W rolę ekspertów tym razem wcielą się Rock, CTSG oraz Seto, a atrakcji na pewno nie zabraknie. Pokazy God of War, The Last of Us part II, Detroit: Become Human, Days Gone czy Death Stranding wydają się pewniakami. 

Ostatnią konferencją jaką z nami zobaczycie będzie rozpoczynająca się we wtorek o godzinie 18:00 konferencja Nintendo. Tam najpewniej będą królowały gry na Switcha, choć ''Wielkie N'' za dużo o swoim pokazie nie ujawnia. Tym co pokaże Wam Nintendo zajmą sie CTSG, Seto oraz Graba.


Pamiętajcie! Widzimy się już w najbliższą sobotę na naszym JaRockowym kanale LIVE. Do zobaczenia podczas E3 2017!

Relacja z E3 i EA Play wraz z polskim komentarzem - zobacz na żywo już w sobotę od 21:00

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze