Dzisiaj ruszamy z 27. Finałem WOŚP

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Cześć!

Dzisiaj startujemy z naszym WOŚPowym streamem! Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji, sprzętu oraz wspaniałych gości, którzy sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie! Zagramy przez 78h, bo gramy dla dzieci małych i bez focha!

Ruszyła już nasza strona wosp.jarock.pl, na której możecie zapoznać się z pełnym harmonogramem kto i kiedy oraz co będzie streamował. Zapraszamy również na główną część, która rozpocznie się w niedzielę w studiu, podczas którego rozdamy prezenty od partnerów naszego wydarzenia. Możecie zgarnąć sprzęt Lioncast, Trust, Bloody oraz prezenty od GOG.com. 

W tym roku razem z WOŚPem zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Pomaganie jest dziecinnie proste, więc pomóżmy i w tym roku! Rok temu udało nam się zebrać ponad 43 tysiące złotych. Liczymy, że w tym roku wspólnie uda nam się podwoić tę kwotę!

Zapraszamy Was również do relacji z poprzedniego roku TUTAJ.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze