Dziki Zachód w Call of Duty: Mobile

Ostatnio pisałem Wam o Rambo i Szklanej Pułapce w serii Call of Duty, a też przyszła pora na Dziki Zachód! Nowy sezon Call of Duty: Mobile jest już na wyciągnięcie ręki. Sezon 4: Spurned and Burned rozpocznie się w czwartek 27 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Dziki Zachód w Call of Duty: Mobile

Gracze z palcami nerwowo spoczywającymi na spuście, mogą przetestować swoje umiejętności rewolwerowca w zaktualizowanej wersji trybu Duel 1 na 1, pokazać swoje prawdziwe oblicze, dzięki zaktualizowanemu w tym sezonie trybowi wieloosobowemu Capture the Gold lub walczyć na Dome, nowej mapie znanej z Modern Warfare 3.

Towarzyszem każdego włóczęgi z wysokich równin może być jedna z dwóch nowych funkcjonalnych broni: wszechstronny Holger 26 (wraz z nową wersją Mythic) lub karabin wyborowy MK2 oraz 50 poziomów nagród w karnecie bojowym tego sezonu, w tym postacie z Dzikiego Zachodu, broń i jeszcze więcej.

Na wypadek, gdybyście przegapili, 20 maja uruchomiono ograniczony czasowo tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą stać się Rambo lub Johnem McClane (Guns Blazing) oraz dwa nowe pakiety Call of Duty: Mobile, w uznaniu dla bohaterów akcji z lat 80., z Rambo i Szklanej Pułapki. 

Gracze mogą się także spodziewać nowych Wyzwań Sezonowych, losowań Lucky Draw, pakietów i innych atrakcji, które pojawią się w sklepie gdy tylko rozpocznie się Sezon 4.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze