Dune: Spice Wars z nową frakcją

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Dune: Spice Wars, strategia typu 4X osadzona na Diunie, zostanie rozbudowana o kolejny dodatek po dużej aktualizacji gry wieloosobowej. Wydawca Funcom i deweloper Shiro Games prezentują zupełnie nową frakcję, która zostanie wprowadzona do gry: Imperialny Ród Corrinów władający Znanym Wszechświatem od 10 tysięcy lat. Rozszerzenie zostanie wypuszczone po aktualizacji gry wieloosobowej jako drugi duży kamień milowy z planu wczesnego dostępu. 

Dune: Spice Wars z nowa frakcją

Padyszach imperator Szaddam IV wysyła swych straszliwych sardaukarów, by przypomnieć niesfornym Rodom na Diunie, że sprawuje nad nimi zwierzchnictwo. Choć jest niezwykle potężny, on także musi dbać o pewne kluczowe relacje, szczególnie z Gildią Nawigatorów. 

Podczas kierowania Rodem Corrinów gracze będą mieć do czynienia z zupełnie innym modelem ekonomicznym. Mogą zyskać więcej przyprawy dzięki podatkom i łapówkom od innych frakcji, ale muszą płacić Gildii Nawigatorów, by utrzymać ceny podróży międzygwiezdnych na przystępnym poziomie i dzięki temu zachować jedność imperium.  Imperator ma u swego boku lojalnych doradców, a każdy z nich daje graczowi unikatowe korzyści związane z walką, polityką Landsraadu, produkcją albo innymi aspektami rozgrywki.

Nowa aktualizacja, podobnie jak poprzednie, wprowadzi też inne ulepszenia i drobne funkcje. Szczegółowe informacje na temat Imperialnego Rodu Corrinów – w tym pełna lista doradców, unikalne jednostki i inne – zostaną przedstawione na imprezie Gamescom. Dune: Spice Wars jest dostępne na platformie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze