Dune: Spice Wars opuszcza Wczesny Dostęp

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Deweloper Shiro Games i wydawca Funcom ogłaszają pełną premierę Dune: Spice Wars, gry strategicznej 4X rozgrywanej w czasie rzeczywistym, w której wielka odyseja do planetarnej dominacji może osiągnąć swoje spektakularne zakończenie w ciągu jednej sesji. Pełnej wersji gry towarzyszy ogromna aktualizacja dodająca szóstą grywalną frakcję, House Ecaz oraz długą listę dodatkowej zawartości i ulepszeń.

Dune: Spice Wars opuszcza Wczesny Dostęp

Pełne wydanie przynosi szóstą dużą aktualizację od czasu, gdy Dune: Spice Wars pojawiło się we wczesnym dostępie, nie licząc kilku dodatkowych aktualizacji społecznościowych, które były odpowiedzią na opinie graczy. W tym czasie gra powiększyła się o tryb wieloosobowy, tryb podboju, Dom Corrino, nowe budynki, wojsko, jednostki powietrzne, regiony, samouczki, poprawki komfortu rozgrywki i wiele więcej.

House Ecaz to nowa grywalna frakcja z własnymi unikalnymi atutami wykorzystująca swoje mistrzostwo w dziedzinie sztuki i mająca specjalne podejście do rozszerzania swoich wpływów na Arrakis. Dzięki doskonale wyszkolonej i dumnej armii są potężnym przeciwnikiem na śmiertelnie niebezpiecznej planecie, na której już roi się od największych potęg we wszechświecie.

Przez cały okres wczesnego dostępu opinie społeczności były kluczowym elementem rozwoju Dune: Spice Wars. Aktualizacja premierowa uwzględnia kilka próśb społeczności, wprowadzając ulepszenia w zakresie siły roboczej, wody i zaopatrzenia, zabójstw, siedlisk i burz.

Dune: Spice Wars oferuje niezliczone ścieżki wiodące do władzy. Zadaniem graczy jest równoważenie intryg, działań wojennych, polityki, przemysłu i podstępów, walcząc o przewagę nad rywalizującymi domami i dominację nad przyprawą na Arrakis. Dune: Spice Wars jest już dostępne na PC w cenie 34,99 euro.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze