Klan Orła trafił do Northgard

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

Northgard, strategiczna gra o wikingach sprzedana w prawie 3 milionach kopii i stworzona przez Shiro Games, sięga nowych wyżyn dzięki Klanowi Orła, darmowej aktualizacji zawartości dostępnej od dzisiaj dla komputerów PC na platformie Steam, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Xbox One.

Klanu Orła trafił do Northgard

Gracze podążą za duchem Orła i podbiją bezlitośnie ziemie Northgardu, zgodnie z naturą tego potężnego drapieżnika. Pod skrzydłem przywódcy Grifa będą mogli stworzyć nową jednostkę – sokolnika. Pozwoli ona pokonać mgłę wojny i zostać prawdziwym postrachem dla rywalizujących klanów. Ambitni wikingowie będą musieli najpierw przeprowadzić zwiad i zbieranie zasobów blisko domostwa, tworząc mocne i owocne gniazdo pełne ptaków, a następnie rozwinąć klan przed poprowadzeniem go do walki.

Rozległe krainy zostaną podbite z pomocą umiejętnie ułożonych ptaków, które zasadzą się z pazurami na wrogie tereny, pozostawiając jedynie bielejące kości przeciwników na szlaku przemarszu sojuszniczych sił. Gracze będą musieli zbudować swoje domostwo i przypisać wikingom kluczowe zadania mające na celu polepszenie sytuacji klanu. Zbieranie i ostrożne zarządzanie zasobami jest kluczowym elementem stałego rozwoju i sukcesu klanu.

Nieograniczony potencjał Northgard czeka na odkrycie. 15 klanów do wyboru, opcje gry wieloosobowej i zróżnicowane poziomy trudności umożliwiają dowolny styl rozgrywki. Prywatnie również polecam ten tytuł, bowiem jest to po prostu przyjemna strategia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze