Dune: Spice Wars ląduje na Xbox!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Dune: Spice Wars, czyli wyjątkowe połączenie gry 4X i strategii czasu rzeczywistego osadzonej na Arrakis, debiutuje na konsolach Xbox X|S i w Xbox Game Pass. Shiro Games i Funcom z radością udostępniają graczom Xbox pierwszą grę Dune od ponad dwóch dekad.

Dune: Spice Wars ląduje na Xbox!

Podczas rocznego okresu wczesnego dostępu, Dune: Spice Wars mocno się rozwinęło dzięki sześciu dużym aktualizacjom. Dodano wiele nowych grywalnych frakcji, mnóstwo nowych funkcji, poprawiono balans gry, usprawniono jakość rozgrywki i spełniono szereg próśb oddanej społeczności.

To wyjątkowe połączenie gry 4X i strategii czasu rzeczywistego zostało teraz przystosowane do grania na telewizorze za pomocą kontrolera, a zaktualizowany interfejs użytkownika i schemat sterowania zostały zaprojektowane tak, że dominacja na Arrakis z wygodnej kanapy jest dziecinnie prosta. Gracze będą planować i kreślić własną ścieżkę do zwycięstwa, prowadząc zwiad, kontrolując wojska i rozszerzając swoje granice w czasie rzeczywistym.

Motywy i fabuła arcydzieła science-fiction Franka Herberta wykraczają daleko poza formę wizualną gry Dune: Spice Wars, sięgając głęboko do mechanizmów rozgrywki. Aby zdominować przyprawę na Arrakis, gracze muszą zachować równowagę między szpiegostwem, potęgą militarną, przenikliwością polityczną i sprytnymi decyzjami ekonomicznymi, podczas gdy czerwie pustyni, burze i inne frakcje zagrażają ze wszystkich stron.

Żądni władzy śmiałkowie będą mogli cieszyć się rozgrywką solo lub wciągnąć swoich znajomych w sieć intryg i zmiennych mocy. Wybierz jedną z sześciu kultowych frakcji, takich jak Atrydzi, Harkonnenowie czy Fremeni, i poznaj ich mocne i słabe strony.

Dune: Spice Wars jest również dostępne z funkcją cross-buy, umożliwiając graczom płynne korzystanie z epickiej strategii zarówno na konsoli, jak i na komputerze PC po zakupie w sklepie Microsoft. Wkrocz na bezkresne pustynie Arrakis już dziś na Xbox X|S.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze