Moc bohaterów w trailerze Ready Player One

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2017
  • Komentuj 17

Do sieci trafił trailer Ready Player One, filmu w reżyserii Stevena Spielberga, który powinien szczególnie zainteresować graczy. Jak często możemy zobaczyć Larę Croft, Jokera, Smugę czy Gundama podczas jednego seansu?

Mamy rok 2044, a świat został dotknięty przez kryzys energetyczny. Jedynym sposobem na ucieczkę z niego jest zanurzenie się w Oazie, grze wirtualnej rzeczywistości stworzonej przez ekscentrycznego multimiliardera Jamesa Hallidaya. Wade Watts, główny bohater filmu, dołącza do wyścigu o dziedzictwo zmarłego już Hallidaya - odnalezienie w Oazie legendarnego easter egga, który da mu pełną kontrolę nad Oazą oraz niewyobrażalną ilość pieniędzy. 

W Ready Player One zobaczycie całe tabuny postaci wyjętych wprost z popkultury i nie mowa tylko i wyłącznie o grach komputerowych. Mamy tu postacie z filmów, komiksów, seriali, japońskich anime i innych:

Za reżyserię odpowiada Steven Spielberg, którego chyba nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Filmowe Ready Player One powstało na podstawie wydanej w 2011 książki o takim samym tytule. Jej autorem jest Ernest Cline, dla którego był to autorski debiut. Film swoją premierę będzie miał pod koniec marca przyszłego roku, do Polski trafi 6 kwietnia 2018. 

Jak wielu bohaterów i ikonicznych pojazdów udało Wam się rozpoznać? Trochę tego było!

Nareszcie naprawdę dobry film dla graczy?

[źródło: Warner Bros. Pictures]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze