Drake bije rekordy

Nathan wyraźnie zadowolony z wyniku

Patrz - 2,7 miliona egzemplarzy. Nieźle nie?

Wygląda na to że Nathan Drake nie musi już szukać pirackiego skarbu bo wraz z czwartą odsłoną Uncharted rozbija bank i potwierdza, że to tytuł na który warto było czekać. Uncharted 4: Kres Złodzieja  zebrał bardzo pozytywne recenzje i podbił serca graczy świetną rozgrywką oraz fabułą. Przez wiele osób jest nawet uważana  głównego pretendenta do gry roku. Przekłada się to na wyniki sprzedażowe, bo już w pierwszym tygodniu od premiery sprzedaż osiągnęła 2,7 miliona kopii (fizycznych i cyfrowych). Co więcej w regionie północnoamerykańskim Kres Złodzieja jest najszybciej sprzedającą się produkcją na konsole PS4. Uncharted należy do tak zwanych ''exclusivów'' co oznacza, że został wydany tylko na obecną generacje konsol Playstation, a jego dystrybucją zajmuje się Sony. Sukces gry i Naughty Dog - studia odpowiedzialnego za jej produkcję - podsumował na blogu Playstation marketing manager Asad Qizlibash.

Graczom z Plejkami Uncharted 4 wyraźnie przypadł do gustu

Graczom z Plejkami Uncharted 4 wyraźnie przypadł do gustu

''Ogromne gratulacje należą sie Noughty Dog za ten niewiarygodny wyczyn. Sukces gry jest świadectwem wielkości zespołu Naughty Dog i ich niezachwianego zaangażowaniu dla fanów'' napisał Qizlibash. Niestety wszystko wskazuje na to, że to ostatnia z przygód Nathana Drake i jak i całej serii. Do gry ukaże się jeszcze fabularne DLC, ale pomimo ogromnej popularności Naugthy Dog odstawia swoją najbardziej znaną markę na półkę i nie planuje wydawania kolejnych części. W zanadrzu studio dysponuje się jeszcze The Last of Us, które w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie doczeka się kontynuacji. Jeśli nie mieliście okazji zagrać to możecie sprawdzić jak z przygodą poradził sobie Rock.

Pożegnaliście się z Nathanem?

Pożegnaliście się z Nathanem?

[źródła: Playstation.com, venturebeat.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze