DOTA 2 dostanie kampanię

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 05 Maj 2017
  • Komentuj 6
bg_03 DOTA 2, powstała na bazie rozbudowanego moda do Warcrafta III taktyczna gra drużynowa, doczeka się kampanii fabularnej. Nosi ona nazwę Siltbreaker i będzie to kampania w trybie kooperacyjnym. Dostęp do nowej zawartości dostanie każdy posiadacz Battle Passa. Koszt pakietu to 10 $. Kampania będzie się składała z dwóch rozdziałów. Pierwszy, Sands of Fate, wystartuje jeszcze w maju, drugi zaś, A Vault in the Deep - w lipcu. Grać będziemy w trybie kooperacji w drużynach czteroosobowych z przyjaciółmi lub obcymi. Kampania rozgrywać się będzie w lokacji zwanej Dark Reef. Każdorazowo za rozegranie kampanii gracze otrzymają XP, które będzie można wymienić na różne kosmetyczne dodatki do postaci.

DOTA ma własną kampanię!

DOTA ma własną kampanię!

Twórca gry, Valve Software, nie uściślił, czy kampania będzie ograniczona czasowo, jak np. wydarzenia w Overwatchu typu Insurrection. Kampania będzie ciekawą opcją dla nowych graczy (albo starych i zapomnianych, jak ja;-), by zapoznać się z postaciami i taktyką gry, bez narażenia się na bluzgi (o ile wybierzemy do drużyny znajomych, chcących nas czegoś nauczyć). Wprawdzie walka z SI to nie to samo co starcie z żywym graczem... ale jeśli ktoś chce pograć w miłej atmosferze, kampania da taką możliwość. Na razie nie wiadomo też nic na temat fabuły, ale zapewne będzie oparta na znanym motywie przedwiecznego zła, które zagraża krainie i garstce herosów, którzy muszą owo zło pokonać. [Źródła: kotaku.com, arstechnica.com, guidingtech.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze