Dostaniemy dwie gry z uniwersum DC

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 23 Sierpień 2020
  • Komentuj 2

Wiem, że teraz na tapecie superbohaterskich gier jest Marvel’s Avengers. Powiem Wam jednak szczerze, że tytuł ten nie budzi moich emocji. Coś mi w nim nie pasuje, a danie Człowieka Pająka, jako ekskluzywną postać na PlayStation 4 skutecznie zniechęciło mnie do obserwowania tejże produkcji. Dlatego z niemałym zaskoczeniem popatrzyłem na DC, które również zapowiedziało dwie gry ze swojego uniwersum. Jesteście gotowi na Suicide Squad: Kill the Justice League oraz Gotham Knights? Ach! Dodatkowo umieszczam poniżej trailer nowego filmu o Batmanie w którym główną rolę gra Robert Pattinson.

Suicide Squad: Kill the Justice League oraz Gotham Knights, czyli DC nigdy za wiele!

Suicide Squad: Kill the Justice League to tytuł na który długo poczekamy. Zadebiutuje bowiem dopiero w 2022 roku. W ramach rozgrywki udostępniony zostanie tryb kooperacji dla czterech osób, a my wcielimy się w członków niesławnego Suicide Squadu: Harley Quinn, Deadshota, King Sharka oraz Captain Boomeranga. Naszym celem będą z kolei członkowie Justice League, w tym sam Superman, który jest tak jakby… zły.

Za produkcję odpowiadać ma Rocksteady, a wydawcą będzie Warner Bros. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wygląda na to, że superbohaterowie w tym świecie z jakiegoś powodu będą źli, a całość będzie kontynuacją „Arkham-verse”, co może nawiązywać do gier o Batmanie lub zapowiedzianego Gotham Knights.

Drugą grą z uniwersum DC będzie Gotham Knights, które różnić się będzie od Suicide Squad: Kill the Justice League stylem zabawy. W tym przypadku udostępniony zostanie tryb kooperacji dla maksymalnie dwóch osób. W rolach głównych z kolei wystąpi „rodzinka” Batmana, czyli Batgirl, Red Robin, Nightwing oraz Red Hood. Zainteresowanych gameplay’em zapraszam tutaj.

W tym świecie Batman jest podobno martwy, a jego wychowankowie przejmują schedę i w jego imieniu walczą o utrzymanie porządku w Gotham. Z tego powodu będą musieli nawet współpracować. Całość z kolei nawiązywać ma właśnie do zakończenia Batman: Arkham Knighs, a sama historia oparta została o komiksową serię Court of Owls. Co ciekawe, deweloperzy zaznaczają przy tym, że nie tylko o nią. Gotham Knights dostaniemy w 2021 roku.

Jak zatem sami widzicie, w ciągu kilku ostatnich dni całkiem sporo DC się nam narobiło. I to moim zdaniem dobra wiadomość! Od siebie dodam, że bardziej czekam na Suicide Squad: Kill the Justice League, niż Gotham Knights. A Wy? Co Was bardziej interesuje?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze