Dorzuć się do dziury

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Listopad 2016
  • Komentuj 1

CAH kopią dziurę. Chcecie się dołożyć?

CAH kopią dziurę. Chcecie się dołożyć?

W Czarny Piątek wydajemy kasę na często niepotrzebne nam pierdoły? Zdarza się, ale jeśli szukacie najlepszego miejsca pozbycia się zbędnej gotówki, to twórcy Cards Against Humanity mają dla Was propozycję - dorzućcie się do dziury w ziemi!  Cards Against Humanity to znakomita gra towarzyska dla ludzi, których niekoniecznie interesuje polityczna poprawność. Seksizm, rasizm czy ksenofobia to w CAH jak najbardziej normalna rzecz. Dlaczego się więc z nich śmiejemy? A próbowaliście kiedyś zagrać?
_qMSNCyIY Teraz Cards Against Humanity przygotowało nowy projekt. W ramach Czarnego Piątku pomysłodawcy karcianki postanowili wykopać dziurę w ziemi. Nie, nie ma żadnych planów co do dalszej przyszłości wykopanej już dziury. Nie będzie ona służyła żadnemu projektowi naukowemu, nie poleci też w kosmos. Ot dziura jakich sporo. Co najważniejsze to właśnie społeczność internetu zrzuca się na jej powstanie. Każda donacja, a możecie ją złożyć na tej stronie, przedłuża kopanie o kolejne 2 sekundy. Pomysł pozbawiony sensu? Do tej pory wpłaciliście na ''konto dziury''.... 94 tysiące dolarów, a wiec kwotę zbliżającą się powoli do pół miliona złotych! Uzbierana do tej pory kwota sprawia, że jeszcze przez najbliższe 8 godzin (w chwili pisania tego tekstu) będziecie mogli obserwować postęp prac na żywo:
Przejdźmy teraz do sekcji FAQ jaką znajdziecie na stronie wydarzenia. Internauci pytają tam czy za kopaniem tej dziury kryje się jakiś większy sens. Odpowiedź jest krótka: ''nie''. A co zyskacie dzięki wpłacaniu kolejnych donacji? Sprawa jest prosta -  głębszą dziurę. Nie liczcie na żadne fajerwerki, po prostu jeśli macie trochę kasy, którą dosłownie chcecie wywalić w błoto, to inicjatywa Cards Against Humanity wydaje się być do tego idealnym miejscem. Kiedy skończą kopać? Kiedy Wy przestaniecie dawać im kasę. [źródło: holidayhole.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze