Dobre wieści od Skyrima

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Październik 2016
  • Komentuj 6

Premiera w przyszły piątek

Premiera w przyszły piątek, na planszówkę poczekamy do marca

The Elder Scrolls V: Skyrim - Skyrim Special Edition to przygotowana przez Bethesdę odświeżona wersja ich znakomitego eRPeGa przeznaczona na PS4 i Xboxa One i PC. Mało? Jest jeszcze Skyrim Monopoly. 28 października posiadacze konsol obecnej generacji i PCetów będą mogli zagrać w znacznie odświeżoną wersję Skyrima. Jak bardzo remaster różni się od tego co widzieli gracze PS3 i Xboxa 360? Bethesda pokazuje to na najnowszym filmie:
''Oprócz docenionej przez krytyków pełnej wersji gry i dodatków, Skyrim Special Edition zawiera zupełnie nowe opcje, takie jak odświeżona grafika oraz efekty dźwiękowe, wolumetryczne promienie słoneczne, dynamiczna głębia ostrości, odbicia przestrzenne i nie tylko'' napisali deweloperzy o swojej propozycji. Co Special Edition wniesie w przypadku komputerów osobistych? Ze spraw technicznych mowa jest jednie o lepszym wykorzystaniu pamięci RAM, dzięki wsparciu dla 64-bitowych systemów. Ale! Jeśli kupiliście wszystkie dodatki do Skyrima lub jesteście posiadaczami Edycji Legendarnej to swoją Edycję Specjalną dostaniecie całkowicie za darmo. Aha! Poprawiony Skyrim otrzyma jeszcze wsparcie dla modów na wszystkich platformach.

Wytnij konkurencję... bez prądu

Wytnij konkurencję... bez prądu

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości od Bethesdy, bo firma zapowiedziała, że ich Skyrim zostanie przeniesiony na planszę, bo gra wydana zostanie w formie Monopoly. ''Czy planujesz wybudować wioski w Winterhold czy raczej konstruować wielkie zamczyska w Windhelm, przygotuj się żeby uwolnić swojego wewnętrznego ducha przedsiębiorczości i zajmuj najbardziej wartościowe ziemie w Tamriel'' napisano na stronie, na której możecie zamówić grę. ''Co najważniejsze - nauczysz się przerażającego smoczego okrzyku “Fus Ro Deal!” kiedy będziesz negocjował, kupował i handlował, żeby dostać się na szczyt'' Cena za tą przyjemność wynosi 48 dolarów. Niestety, nawet jakbyście zrobili to zaraz to do premiery zostało jeszcze kilka ładnych miesięcy, bo ta przewidziana jest dopiero na marzec przyszłego roku.   Szukasz nowego fantasowgo sposobu żeby pokłócić się ze swoimi przyjaciółmi kiedy będziesz wyduszał z nich ostatni grosz? Chyba lepszej okazji nie będzie. [źródło:
">youtube.commerchoid.comhardcoregamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze