Dirt: Showdown za free

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2017
  • Komentuj 0
W Humble Bundle moda na wyścigówki. Do zgarnięcia były już GRIDy, teraz za darmoszkę możecie wyhaczyć dla siebie DiRT Showdown. Promocja trwa do jutra! Gra pojawiła się na rynku w 2012 roku, ale nadal trzyma się bardzo dobrze. W odróżnieniu od nieco bardziej symulacyjnych gier z tej samej serii, Showdown stawia przede wszystkim na widowiskowość i arcadowy styl rozgrywki. Showdown przenosi nas na tory na całym świecie, zwiedzamy między innymi Londyn, San Francisco czy japońską Jokohamę. Do wyboru, jak to zwykle w grach Codemasters, czekać na nas będzie całe stado samochodów gotowych wyruszyć na arenę.

Showdown może najnowszy nie jest, ale dalej sprawi masę frajdy

Showdown może najnowszy nie jest, ale dalej sprawi masę frajdy

Na grze na pewno nie zawiedzie się ten, dla którego wyścigi to nie tylko jak najszybszy przejazd z puntu A do B, bo Showdown oferuje kilka trybów, wśród nich najciekawszy wydaje się ''demolka'' - chyba nie trzeba wyjaśniać o co chodzi, jeśli dodam, że Showdown dysponuje jednym z lepszych systemów zniszczeń jakie spotkaliście w samochodówkach. Humble Bundle oczywiście żadnych haków nie stosuje, wystarczy udać się na ich stronę i zgarnąć swojego DiRT Showdown. Prosta sprawa, ale promocja kończy się jutro! [źródło: humblebundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze