GRID: Autosport

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Kwiecień 2014
  • Komentuj 9
420130754 Sukces gier z serii Grid sprawił, że Codemasters niedawno ogłosili prace nad kolejną częścią pod tytułem GRID: Autosport. Z informacji wynika, że gra pokaże się już pod koniec czerwca na konsolach Xbox 360, Ps3 oraz na komputerach PC. Z pokazanego w zeszłym tygodniu krótkiego teasera nic nie można wywnioskować. Oprócz dźwięków silników i efektownej energetycznej fali nie pokazano nic, wyjątkiem jest dzisiejsza data kiedy to miano ujawnić kilka szczegółów. Być może wieczorem zostanie pokazany nam pełen trailer.
Z materiałów, które do tej pory wyciekły do sieci można złożyć już w miarę pełny obraz gry. GRID: Autosport ma być najbardziej rozbudowanym ze wszystkich dotychczasowych Gridów oferując nam 22 lokacje i ponad 100 różnych tras. Ścigać będziemy się zarówno nocą jak i dniem korzystając z 5 trybów rozgrywki. Wraca również element, którego wielu graczom brakowało w Grid 2 czyli widok z wnętrza pojazdu. Wcielamy się w profesjonalnego kierowcę, który oprócz wygrywania wyścigów musi zająć się rekrutowaniem członków załogi i szukaniem sponsorów. Tak tak, rozbicie naszej zabawki to spory cios po kieszeni, trzeba będzie uważać na budżet. A będzie na co wydawać, bo oprócz pojazdów które już teraz poruszają się po drogach będziemy mogli spróbować swoich sił w prototypach dopiero mających nadzieję na swój debiut na rynku. Codemasters nie zapomina o graczach online. Obszerny tryb multiplayer pozwoli Wam na założenie wraz z przyjaciółmi swojego własnego klubu i walkę o dominację w organizowanych co tydzień zawodach na platformie raceNET. Na razie nie ma żadnych informacji dotyczących jakichkolwiek planów wydania GRID: Autosport na konsole nowej generacji. Czy to znaczy, że właściciele PS4 oraz XBO nie mają szans na zabawę w nowego Grida? Nie był bym tego taki pewny, jednak z jakimkolwiek potwierdzeniem musimy jeszcze poczekać. 139811304614

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze