Detroit w maju!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Marzec 2018
  • Komentuj 5

Wczoraj, dokładnie o 17:50 naszego czasu, pierwszy raz bezmyślne scrollowanie Facebooka przyniosło efekty. Dokładnie w tej minucie załadował mi się nowiutki, dziewiczy post na tablicy studia Quantic Dream, który o mało nie zwalił mnie z krzesła.

Długo wyczekiwaliśmy wieści odnośnie Detroit, trailery podkręcały atmosferę, a napięcie rosło z targów na targi. I nareszcie mamy. Za niecałe trzy miesiące premiera.

Quantiki odpowiadają za gry znane z ciężkich wyborów moralnych. Pamiętamy to dosonale z Heavy Rain czy Beyond: Two Souls. Teraz przyszedł czas na Detroit, które ma poruszać sprawy trudne, ale prawdziwe i obecne w życiu każdego człowieka, choć pod przykryciem lekko futurystycznym.

''Każda historia jest prawie tak unikalna, jak Twoje DNA'' - możemy przeczytać w ogłoszeniu studia na Facebooku. W Detroit ma się liczy każdy, najmniejszy wybor, jakiego dokonamy w trakcie gry.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży na PS4 możecie zakupić ją TUTAJ. Kosztuje 69,99 dolara. Czy warto? Ja z pewnością skuszę się na Deluxe Edition, ale w wersji pudełkowej.

 

[Źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze