Destroyer: The U-Boat Hunter dostało Ambush

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Od ubiegłego piątku dostępna jest nowa aktualizacja "Ambush" dla głębinowego thrillera taktycznego od wydawcy Daedalic Entertainment - Destroyer: The U-Boat Hunter. Dzięki niej do porywającej symulacji niszczyciela dodano nowy tryb gry "Ambush", który daje graczom nową perspektywę taktyczną i jest mocniej skoncentrowany na elemencie poszukiwania oraz nieco bardziej rekreacyjnym doświadczeniu gry.

Destroyer: The U-Boat Hunter dostało Ambush

Destroyer: The U-Boat Hunter to innowacyjna, symulacja niszczyciela, która wiernie oddaje bitwę grup eskortowych chroniących alianckie konwoje przed niemieckimi U-Bootami w Bitwie o Atlantyk. Gracze przejmują kontrolę nad niszczycielem klasy Fletcher, a tym samym odpowiedzialność za wszystkie krytyczne zadania floty.

Niektóre zadania można zautomatyzować, aby skupić się na zasadniczym działaniu, ale wszystkie czynności można też wykonać ręcznie. Obejmują one identyfikację wrogich okrętów, analizę ich przewidywanej trasy oraz pozycjonowanie i dowodzenie własnymi siłami w celu przechwycenia i zaatakowania przeciwnika. W ten sposób gracze są zanurzeni w całym spektrum działań wojennych przeciwko okrętom podwodnym.

Co wprowadza Ambush?

  • Nowy wariant bitwy "zasadzka" ze zmodyfikowaną sceną początkową
  • Wywiad z naszym ekspertem ASW (nowa zawartość dla pakietu wspierającego)
  • Ulepszenia jakości życia i poprawki błędów na stacji DRT (np. auto-plot wznawia się teraz natychmiast po zmianie skali)
  • Zmniejszono prędkość zanurzania/wynurzania się U-Bootów.
  • Wsparcie lotnicze jest teraz bardziej skuteczne w tłumieniu U-Bootów

Zainteresowanych zabawą odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze