Destiny trafi do dzieci

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2016
  • Komentuj 0

Destiny od A do Z

Destiny od A do Z

''D is for Destiny'' będzie 40-sto stronicową książką dla najmłodszych, dzięki której dzieciaki nauczą się alfabetu. Książeczka pierwotnie trafiła do pracowników Bungie, teraz zapozna się z nią szersza publiczność. Właściwie książki wywodzące się z gier to żadna nowość. Podobnie do Bungie wydaje się myśleć Blizzard, który także przygotował książkę dla dzieci z akcją w świecie Warcrafta. Zresztą Zamieć generalnie ma chyba jakąś słabość do książek, bo wydaje ich całkiem dużo. Wracając jednak do Bungie i ''D is for Destiny'' - jak wspomniałem na wstępie, będzie to książeczka przeznaczona dla najmłodszych. W 2013 roku książka trafiła do będących rodzicami pracowników Bungie i tam chyba pomysł się spodobał, bo niedługo każdy będzie mógł kupić coś takiego dla swojej własnej pociechy.

Obrazki wyglądają naprawdę ładnie

Obrazki wyglądają naprawdę ładnie

''A is for Adventure'', ''B is for Brave'', a ''C is for Cabal'' rozpoczyna się drukowane Destiny. Dzieciaki nie tylko dowiedzą się co to jest przygoda czy męstwo, ale także zostaną poinformowane kim są zamieszkujące Marsa Cabale. Słodko. Każda literka ma otrzymać swój własny unikatowy rysunek, który jak najlepiej ma oddawać ducha prezentowanego przez nią hasła. Bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądał rysunek przy ''G is for Grind'' no bo jak w interesujący sposób przedstawić ciągłe powtarzanie tej samej, często nudnej, czynności?. Może postawią na ''wytrwałość''? Pasowałoby. Zresztą sami będziecie się mogli o tym przekonać już 4 października, kiedy to książka trafi do sprzedaży. Możecie ją zamówić choćby w bungiestore. Nie macie dzieci? Myślę, że same obrazki powinny skusić każdego kto do tej pory ogrywa Destiny.

Czytalibyście taką książeczkę swoim dzieciom?

Czytalibyście taką książeczkę swoim dzieciom?

[źródło: polygon.com, thevergecom, bungiestore.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze