Sobotni Dziennik

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Wrzesień 2014
  • Komentuj 16

19.09.2014

Rock & Rojo - DESTINY (PS4) Patrol Wenus (2/2)

http://youtu.be/58bjj_06iYE Czym więc jest Destiny? W pewnym sensie jest to MMO, ale trudno to zauważyć na pierwszy rzut oka, ponieważ nie jest to takie samo MMO do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni.

This War of Mine (BETA) Dni 1-4

http://youtu.be/f1UljLpMVu8 This War of Mine to kolejna polska gra, która ma szansę odnieść sukces. Raczej nie jakiś spektakularny, bo rodzaj rozgrywki nie jest skierowany do masowego odbiorcy, ale ma szansę na zostanie zapamiętaną jako perełka w swoim gatunku. Jaki to gatunek? Platformówka, ale taka, której jeszcze nie widzieliście.

Rock & Rojo (#7) Sims 4 "Rojowy skrzypek"

http://youtu.be/35tX3J_wSdc Zaczniemy sobie od przygody Rock&Rojo w świecie Sims 4 i zobaczymy na co stać najnowszą odsłonę Simsów. Podobno jest rewelacyjnie w kwestii tworzenia postaci. Zawsze było multum opcji, teraz, bardzo łatwo o różnorodność miedzy postaciami w tym świecie. The Sims właściwie przedstawiać nie trzeba, bo każdy wie czym jest.

DESTINY (PS4) Tajemnicza

http://youtu.be/SuCV1NKAFw8 W Destiny mamy główną linię fabularną, którą możemy przechodzić solo lub razem ze znajomymi dzięki ogromnemu światu pełnego innych graczy. Gra jest futurystycznym FPS, w którym trafiamy do XXVIII wieku, gdzie ludzkość stoi na granicy zagłady. Jedynym ratunkiem ludzkości pozostaje Traveler - ogromny statek, który zawisł nad ziemą. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek...

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze