Destiny 2 oficjalnie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Marzec 2017
  • Komentuj 0

''Dwójka'' trafi także na PC?

''Dwójka'' trafi także na PC?

Wpis na Twitterze potwierdza to co było pewne - Bungie przygotowuje drugą część swojego multiplayerowego shootera. Niestety studio nie zechciało się podzielić dalszymi szczegółami.  Nie znamy ani platform, na których Destiny 2 miałoby się pokazać, ani nawet przybliżonej daty premiery. Jedyne co ujawnia grafika to to, że gra powstaje... i to by było na tyle jeśli chodzi o oficjalne informacje.
Są też informacje nieoficjalne, które jednak należy traktować ze sporą dawką podejrzliwości. W sierpniu zeszłego roku do sieci miały wyciec pierwsze grafiki koncepcyjne gry, ale ich autentyczność nie została nigdzie potwierdzona. Nieco świeższe plotki sugerują, że drugą częścią będą mogli cieszyć się nie tylko posiadacze PS4, bo gra ma podobno trafić także na komputery osobiste. Jeśli chodzi o datę premiery to nieoficjalnie mówi się o ósmym września - taka data widnieje plakacie rzekomo pochodzącym z gry, który został przypadkowo ujawniony przez pewien włoski sklep.

Na ile autentyczny jest ten plakat?

Na ile autentyczny jest ten plakat?

Teraz pozostało czekać aż Bungie wrzuci do sieci pierwszy trailer, czy choć teaser, bo na razie nie mamy nic więcej poza grafiką z Twittera, a do września tak wiele czasu nie zostało. [źródło: twitter.com, kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze