Demo Rooms of Reality czeka na Was!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Z okazji trwającego do 1 maja Steam Puzzle Fest Gamedust i studio Bluekey udostępniają darmową wersję demo swojej VR-owej gry inspirowanej pokojami zagadek.

Demo Rooms of Reality czeka na Was!

Rooms of Reality, które w pełnej wersji zadebiutuje jeszcze w tym roku, pozwoli graczom odwiedzić wirtualne escape roomy we wielu ciekawych lokacjach m.in. we wnętrzu egipskiej piramidy, na pokładzie łodzi podwodnej czy w opuszczonym szpitalu.

Wersja demo zawiera jeden pokój będący częścią większego scenariusza "W cieniu piramid" z interaktywnym lobby. Można go ukończyć solo lub w grupie składającej się z maksymalnie 4 graczy. Demo jest kompatybilne z urządzeniami Meta Quest 1 i 2 oraz Meta Quest Pro, a także pojawi się na Applab.

Główne cechy Rooms of Realities:

  • Gra dostępna zarówno w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, jak i w trybie indywidualnym,

  • Rozwiązywanie zagadek środowiskowych opartych na kojarzeniu faktów doskonale sprawdza się w środowisku VR,

  • Urozmaicone uniwersum zagadkowych pokojów pozwoli między innymi na podróż do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala,

  • Przyjazna i czytelna oprawa, dzięki której pozornie niepokojące miejsca stają się przestrzeniami przystępnymi dla każdego gracza.

Wersja demo Rooms of Realities jest już dostępna za darmo na platformie Steam i można ją testować do 1 maja!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze