Nadchodzi Rooms of Realities!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Gamedust i studio Bluekey prezentują pierwszą zapowiedź  z nowej gry opartej o technologię wirtualnej rzeczywistości – Rooms of Realities. VR-owa zabawa da graczom szerokie możliwości rozwiązywania zagadek o różnym poziomie trudności nie tylko w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, ale także w trybie solo. Gra pozwoli odwiedzić wiele różnorodnych escape roomów bez wychodzenia z domu!

Nadchodzi Rooms of Realities!

Załóż gogle VR i wejdź do jednego z dostępnych w Rooms of Realities pokojów pełnych zagadek. Oddaj się rozwiązywaniu łamigłówek i odkrywaniu sekretów, dzięki którym będziesz mógł przejść dalej. Poszukiwania klucza lub łamania kodu możesz podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi. Niezależnie od trybu, cel pozostaje taki sam: wydostać się z escape roomu.

Duża różnorodność lokacji dostępnych w Rooms of Realities zapewni zabawę na wiele godzin. Tuż po premierze gracze będą mogli udać się w wirtualną podróż między innymi do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala. Z czasem tematycznych wyzwań będzie przybywało.

Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu.

Rooms of Realities przygotowywane jest z myślą o platformach VR, a premiera gry zaplanowana jest na 2022 rok.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze