Demo Anthem już za miesiąc

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Styczeń 2019
  • Komentuj 3

Premiera Anthem już 22 lutego. Wiele osób złożyło zapewne zamówienia przedpremierowe, albo koszystają z Origin/EA Access. Dla takich osób, oprócz wcześniejszego dostępu do dema, czeka jeszcze dodatkowa niespodzianka. Reszta poczeka chwilę dłużej, ale otwarte demo dostępne będzie dla wszystkich już na początku lutego.

Demo dla vipów otwarte zostanie 25 stycznia i potrwa do 27. Demo dla wszystkich wystartuje 1 lutego i potrwa również 3 dni. 

Dodatkowy przedmiot dla vipów to item kosmetyczny do gry, który ma być dostępny tylko na czas wersji demonstracyjnej, który pokaże wszystkim, że byli pośród graczy Anthem pierwsi (nie licząc oczywiście tych z zamkniętej alphy, bo to oni byli pierwsi :)).

Jeśli zamówiliście grę przedpremierowo na Originie, Xbox Store lub PlayStation Store, to automatycznie zostaniecie zapisani do dema, jeśli jednak kupiliście grę w innym sklepie, konieczne będzie wpisanie kodu (otrzymacie ze sklepu, w którym dokonano zakupu) na stronie EA tutaj.

Podczas dema dostępny będzie javelin Łowca, oraz jeden dodatkowy. Wszyscy gracze zaczną na 10-tym poziomie i zwiedzą Fort Tarsis z okolicznymi misjami.

[Źródło: ea.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze