Death Roads ufundowane w 44 minuty!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Wrocławskie studio gier, The Knights of Unity, informuje o sukcesie zbiórki na Kickstarterze, ich najnowszego projektu, gry planszowej Death Roads: All Stars. Kampania ruszyła 15 lipca i została ufundowana w ciągu 44 minut. W tym momencie udało się zebrać ponad 85 tysięcy dolarów, a projekt wsparło ponad 1300 osób.

Death Roads: All Stars nadciąga!

Zebranie potrzebnej kwoty nie oznacza jednak zbiórki. W ramach dodatkowych celów, wspierający odblokowują elementy rozszerzające grę planszową o nowe rzeczy. Udało się osiągnąć już kilka celi, wśród których znajdziemy nowe bronie, czy dwójkę kierowców. Jeden z najważniejszych progów jest również w zasięgu kampanii.

Gracze wspierający kampanię byli zainteresowani możliwością zagrania samemu lub z przyjaciółmi (a nie przeciwko nim!) w Death Roads: All Stars. Odpowiedni, dedykowany tryb zostanie udostępniony, gdy uda się zebrać 100 tysięcy dolarów. Posiadać będzie specjalnie przygotowany scenariusz, pozwalający bawić się samemu lub ze znajomemu w ramach jednej drużyny.

Kampanię Death Roads: All Stars wesprzeć można w tym miejscu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze