Data premiery polskiego The Inquisitor

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Wydawca Kalypso Media oraz studio The Dust S.A. ogłaszają, że nadchodząca gra przygodowa dark fantasy, The Inquisitor, ukaże się 8 lutego 2024 roku na Windows PC, Xbox Series X | S i PlayStation 5. Dla tych, którzy już teraz chcą zanurzyć się w ciemności, opublikowano film ze studia nagraniowego, w którym aktor Jamie Maclachlan nagrał głos głównego bohatera gry, Mordimera Madderdina.

Data premiery polskiego The Inquisitor

Ten pierwszy dziennik dewelopera skupia się na występie Jamiego w roli Mordimera Madderdina, tytułowego inkwizytora w grze. Zagłębia się w jego interpretację postaci i daje wgląd w to, jak wcielił się w tę rolę. Przed premierą gry ukażą się jeszcze dwa dodatkowe dzienniki deweloperów, które pozwolą poznać zespół stojący za The Inquisitor oraz świat (i Nieświat), w którym toczy się fabuła gry.

The Inquisitor to gra przygodowa dark fantasy osadzona w alternatywnej historii lat 1500, w której Jezus nie umarł za nasze grzechy, ale zamiast tego uwolnił się z krzyża i zabił niewierzących. Gracze wcielą się w rolę Mordimera Madderdina, inkwizytora w służbie Kościoła Chrystusa Mściwego. The Inquisitor to przede wszystkim fabularna gra przygodowa fantasy z elementami detektywistycznymi, wzbogacona o mechanikę akcji i łamigłówek.

The Inquisitor ukaże się 8 lutego 2024 roku na komputerach PC z systemem Windows, konsolach Xbox Series X | S i PlayStation 5.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze