Darmowy weekend z XCOM2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

Premiera dodatku do XCOM 2 pod tytułem War of the Chosen już 29 sierpnia, więc Firaxis organizuje darmowy weekend z podstawką XCOM 2.

Drugi XCOM swoją premierę miał w na początku zeszłego roku i bardzo szybko zyskał uznanie w oczach graczy. Firaxis stworzyło świetną taktyczną turówkę w klimacie sci-fi, czego dowodem są bardzo pozytywne oceny na Steamie. A to właśnie z platformy Valve przez dwa najbliższe dni pobierzecie pełną wersję ''dwójki'' - oczywiście za darmo.

W grze kierujemy tytułowym oddziałem XCOM, który po przegranej batalii o Ziemię musi pozostawać w ukryciu. Deweloperzy podzielili rozgrywkę na dwie części - w pierwszej kierujemy rozwojem naszej bazy i wynajdujemy nowe technologie. Faza druga to bezpośrednia walka z obcymi najeźdcami w systemie turowym i to właśnie wtedy gra ujawnia to co ma najlepsze. Najlepiej jednak będzie, jak tłumaczenia zostawię Rockowi:

Przez najbliższy tydzień XCOM 2 będzie też całkiem sporo przeceniony, bo aż o 60%. A już za parę dni Firaxis wypuszcza sporych rozmiarów DLCeka XCOM 2: War of the Chosen, który wprowadza choćby nowe frakcje i nowe zdolności kierowanych przez nas żołnierzy. Żeby XCOM 2 jeszcze dziś znalazł się na Waszych komputerach wystarczy udać się na Steama i pobrać swoją kopię gry. Niestety, jako ze mamy do czynienia jedynie z weekendową promocją, to gra Firaxis po weekendzie zniknie z Waszych maszyn. 

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze