Darkest Dungeon II w pełnej wersji w maju!

Red Hook Studios z radością ogłasza, że Darkest Dungeon II, ich ponura, turowa gra RPG, zakończy okres Wczesnego Dostępu w Epic Games Store i wyda wersję 1.0 na Epic oraz Steam 8 maja. Darmowe demo zostanie udostępnione publicznie na Epic i Steam na czas Steam Next Fest.

Darkest Dungeon II w pełnej wersji w maju!

Demo pozwoli graczom poprowadzić czterech początkowych bohaterów przez jeden pełny region, stawiając przed nimi wyzwania związane z różnymi frakcjami wrogów i rygorami przetrwania. Gracze będą mogli eksplorować Sprawl (miasto) lub Foetor (farmy). W demie nie będą zapisywane żadne postępy pomiędzy wyprawami. Pełna wersja gry będzie zawierać tuzin grywalnych bohaterów, pięć pełnych regionów, pięciu bossów końcowych oraz metagame hub z rozbudowanymi, trwałymi ulepszeniami.

Gra Darkest Dungeon II została wydana w programie Early Access na Epic Games Store w październiku 2021 roku i od tamtej pory regularnie otrzymuje kolejne aktualizacje zawartości. Kontynuacja uznanego przez krytyków Darkest Dungeon rozszerza koncepcję o uderzające wizualizacje 3D i nową strukturę podróży opartą na biegu, która usprawnia doświadczenie bez poświęcania złożoności systemów. Do czasu wydania 1.0 Red Hook ma jeszcze kilka znaczących aktualizacji w rękawie, a jedna z nich pojawi się już wkrótce. Bądź na bieżąco!

Darkest Dungeon II to roguelikowa wyprawa straceńców. Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby stawił czoła wyzwaniu?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze