Gameplay nowej Civ!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2014
  • Komentuj 5
http://youtu.be/sfQyG885arY Dobre informacje dla wszystkich fanów gier strategicznych bo oto właśnie 2K i Firaxis Games ogłosiło datę premiery nowej Cywilizacji na 24 listopada, przy okazji podrzucając nam 8 minutowy gameplay.  Civilization: Beyond Earth będzie sporo czerpał z wydanego 15 lat temu Sid Meier's Alpha Centauri, który na pewno jest doskonale pamiętany przez starszych graczy. Akcja gry przenosi nas w przyszłość do XXII wieku, kiedy to ziemianie na serio biorą się za zasiedlanie kosmosu. Jedną z takich wypraw będzie oczywiście dowodził gracz. Ci z Was, którzy już teraz zdecydują się na zamówienie pre-ordera mogą liczyć na dodatkowe mapy w Exoplanets Map Pack. Paczka zawierać będzie 6 plansz inspirowanych istniejącymi światami.

hpmarquee_beyondearth

Będą to między innymi Kepler 186f - najdłużej znana ludzkości planeta, która zdaniem naszych naukowców przypomina nieco Ziemię. Będziecie też mogli spróbować swoich sił na Mu Arae f - miejscu w którym na południowej półkuli nigdy nie zachodzi słońce, a północna stanowi wielką lodową pustynię. Do tego dochodzą tak egzotyczne miejsca jak Eta Vulpeculae b czy Rigil Khantoris Bb znane chyba jedynie miłośnikom astronomii. Ciężko stwierdzić czy dodatkowe mapy będą warte wcześniejszego wyłożenia kasy, ale twórcy zakładają że jeśli jesteś hardcore'owym fanem gier strategicznych to o kupnie nowej Cywilizacji już dawno zdecydowałeś. Dlaczego więc nie skorzystać z oferty i dostać te kilka dodatkowych map? Dość mojego gadania, zobaczcie sami jak wyglądać będzie Civilization: Beyond Earth.

2503682-human_hive

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze