Command & Conquer: Legions staje się prawdą!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Level Infinite ogłosiło, że wyda nową grę mobilną Command & Conquer na podstawie umowy licencyjnej z Electronic Arts. Command & Conquer: Legions, wydana przez Level Infinite, to nowa mobilna gra strategiczna oparta na uniwersum Command & Conquer (C&C). Gra zawiera kultowych bohaterów i złoczyńców, frakcje i szeroką gamę jednostek z wszystkich gier Command & Conquer.

Command & Conquer: Legions staje się prawdą!

Odświeżona fabuła i nowe podejście do rozgrywki strategicznej otwierają nieskończone możliwości strategiczne. Jeszcze w tym miesiącu w Australii, Kanadzie, Francji, Meksyku, Nowej Zelandii i na Filipinach odbędą się zamknięte beta testy gry dla urządzeń z systemem Android. Globalna premiera na urządzenia z systemami Android i iOS planowana jest jeszcze w tym roku.

W Command & Conquer: Legions, gracz bierze udział w bitwach PVE i PVP w czasie rzeczywistym przeciwko innym frakcjom, zbierając Tyberium, potężny zasób sprowadzony na Ziemię, który może być wykorzystany do rozwoju technologicznego lub do zniszczenia wrogów. Na dużej mapie współdzielonej z innymi dowódcami na całym świecie gracze będą mogli tworzyć strategiczne sojusze, aby koordynować ataki z sojusznikami, dzielić się zasobami i opracowywać strategie, aby przechytrzyć wrogów.

Gracze będą musieli wysyłać jednostki, by przejmowały strategiczne lokalizacje i zdobywały jak najwięcej kolców tyberium oraz pozyskiwały cenne zasoby. Posterunki zwiększą zasięg i zabezpieczą linie zaopatrzenia, gdy gracze będą zbierać zasoby, budować bazy, rozwijać zaawansowane technologie i podbijać miasta i regiony, aby odnieść zwycięstwo.

Premiera w tym roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze