Age of Empires 4 bez mikrotransakcji!!!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Podczas ostatniej imprezy poświęconej głównej mierze Xbox One, Microsoft poinformował, że pracuje nad Age of Empires 4. Kontynuacja legendarnej strategii czasu rzeczywistego jest bliżej niż dalej. Zaoferuje klasyczne podejście do tematu RTS-ów, ale ze sporą dawką nowości. Zmieniona zostanie również szata graficzna, która mnie przywodzi na myśl nowsze wydania serii Settlers. Co poza tym?

Age of Empires 4 nie będzie miało mikrotransakcji

Jak śródtytuł mówi – Age of Empires 4 bez mikrotransakcji. Tak, moi mili, dożyliśmy czasów w których deweloper musi chwalić się czymś, co przed laty było standardem. Nie wiem co to się z grami porobiło, ale również cieszę się, że nie trzeba będzie płacić za jakieś głupotki w Age of Empires 4. Nie oznacza to jednak, że twórcy nie sięgną do naszych portfeli.

Brak mikrotransakcji oznacza nieobecność Item Shopu, który aktualnie bywa standardem w grach single-player. Chcecie skórkę do postaci? Płaćcie. Inny wygląd broni? Płaćcie. Fajniejszego wierzchowca lub zbroję na niego? Płaćcie. Age of Empires 4 obejdzie się bez takich rzeczy, więc nie znajdziecie w grze innych wyglądów jednostek do zakupienia. Jest jedna pewne ALE!

Już zapowiedziano, że Age of Empires 4 rozwijane będzie poprzez dodatki oraz DLC. W ten sposób twórcy planują otrzymywać tytuł oraz go rozbudowywać. Nie ma w tym nic złego, ale mam nadzieję, że przypadkiem wśród DLC nie znajdzie się jakaś paczka ze skórkami…

Studio zapowiedziało na szczęście, że większość rzeczy będzie konsultowało ze społecznością, więc kto wie? Może wyjdzie z tego coś dobrego!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze