Dajcie Leo tego Oscara!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Luty 2016
  • Komentuj 0

Zdobądź Oscara dla Leo!

W wyścigu po Oscara Leo musi pokonać innych kandydatów

W wyścigu po Oscara Leo musi pokonać innych kandydatów

Leonardo DiCaprio - obiekt żartów, bohater tysięcy memów, a zarazem świetny aktor, który ciągle czeka na upragnionego Oscara. Teraz Ty drogi graczu możesz mu w tym pomóc.  28 lutego, a więc niecałe dwa tygodnie, w Dolby Theatre w Hollywood odbędzie najważniejsza coroczna impreza filmowa na świecie - rozdanie osławionych Oscarów czyli nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej (Academy of Motion Picture Arts and Sciences).

Biedny Leo...

Biedny Leo...

Oscar w świecie filmów to coś jak Nobel w świecie nauki - najwyższe wyróżnienie, symbol dokonania czegoś wielkiego, przełomowego. DiCaprio, który w swojej karierze zagrał w wielu znakomitych filmach, zdobył kolejną już nominację do Oscara za rolę w filmie ''Zjawa''. To już piąty raz kiedy Leo nominowany jest w kategorii najlepszy aktor. Filmu co prawda nie widziałem, ale wiem że w tym roku poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko. Oprócz Leo nominowani zostali także choćby Matt Damon za rolę w świetnym Marsjaninie, czy Michael Fassbender (przyszły asasyn) za rolę w biograficznym filmie o Stevie Jobsie. Leo, w odróżnieniu od innych pretendentów, może liczyć jednak na małą pomoc, a udzielisz mu jej Ty graczu. Wszystko dzięki Red Carpet Rampage (RCR), w której jako DiCaprio musimy gonić upragnioną statuetkę. RCR to dzieło studia Line Animation, które jak sam tytuł wskazuje zabiera nas wprost na czerwony dywan. Naszym zadaniem jest gonić Oscara jednocześnie unikając przeszkód i wyprzedzając pozostałych nominowanych w wyścigu.

You can do this Leo!

You can do this Leo!

W grze znajdziecie nawiązania do innych filmów Leo bo Line Animation umieścili w swojej produkcji kilka mini gierek. W jednej z sekwencji  musimy wsiąść do białego Lambo, którego DiCaprio rozbił jako Jordan Belfort w głośnym filmie Wilk z Wall Street. Kolejna każe aktorowi ''grać mocniej'', znajdzie się też miejsce dla takiej, która zmusza nas do wskazania z czarnoskórego aktora nominowanego do tegorocznej nagrody (ułatwienie: nie ma takiego). Właśnie ta druga wydaje się prztyczkiem w nos wobec Willa Smitha, który ogłosił bojkot ceremonii z powodu, jak mu się wydaje, niechęci jury względem aktorów z czarnym kolorem skóry.

Do pięciu razy sztuka?

Do pięciu razy sztuka?

A Wam jak poszło? Ze smutkiem przyznaję, że nie zgarnąłem dla Leo Oscara. Wpadło kilka Złotych Globów, trafiła się niejedna MTV Movie Awards, załapałem się nawet na brytyjską BAFTA. Ale Oscara Leo nie miał jak nie ma.

Zdobądź Oscara dla Leo!

[źródło: mirror.co.ukredcarpetrampage.comhighsnobiety.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze