Czyste Szaleństwo w Evolve

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Sierpień 2016
  • Komentuj 2

Eksperyment przejścia na f2p wyszedł Evolve na dobre

Eksperyment przejścia na f2p wyszedł Evolve na dobre

Pięć tygodni potrwa wydarzenie ''Shear Madness'', organizowane przez twórców Evolve. Podczas jego trwania gracze mogą spodziewać się wielu aktualizacji - w tym najważniejszych dotyczących postaci oraz map. Odkąd kilka tygodni temu Evolve stało się grą darmową gracze rzucili się do ściągania gry. No może fenomenem na skalę Pokemonów nazwać jej nie można, ale dwa miliony nowych graczy w trochę ponad trzy tygodnie na pewno cieszy deweloperów z Turtle Rock. A sytuacja Evolve była, co tu dużo mówić, dramatyczna. Na kilka dni przed przejściem gry na model f2p w grę na PC grało... 200 graczy! Dwustu! ''To była jak dotąd absolutnie niesamowita podróż, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania''  napisali zadowoleni twórcy na swoim blogu. Aby zachęcić jeszcze więcej ludzi do wypróbowania ich gry, Turtle Rock przygotowuje pięciotygodniowy event, który deweloperzy nazywają ''czystym szaleństwem''. W ciągu jego trwania gra doczeka się pięciu aktualizacji... wróć! Czterech aktualizacji, bo jedna, The Quantum Surge, jest już dostępna.
Znajdzie się w niej miejsce dla  Quantum Cairy, która w drużynie pełnić będzie rolę medyka. Dziewczyna potrafi tworzyć pole regenerujące życie całej drużyny, czy odpalić barierę neutronową, która zadaje obrażenia obszarowe. W Quantum Surge postanowiono też ''poczynić pierwsze kroki'' w kierunku rozwiązania problemów graczy wychodzących z gry w trakcie meczu, ale deweloper nie napisał co dokładnie zrobiono. ''Ciągle słyszeliśmy od naszej społeczności, że gracze chcą wypróbować nową zawartość zanim zainwestują swój czas oraz Srebrne Klucze, dlatego wprowadziliśmy opcję ''wypróbuj zanim kupisz'''' napisali deweloperzy. Dzięki temu  możecie teraz wejść do trybu treningowego i tam zobaczyć i przetestować nowe skórki czy postacie. Wspomniałem już o bohaterach, ale jeszcze nic nie napisałem o mapach, a te też czeka kilka zmian. Podczas trwania Shear Madness dostaniemy trzy nowe wersje znanych już graczom map. Do tego Turtle Rock dorzuca jeszcze nowy tryb do kooperacji, zmiany w balansie oraz zaawansowane tutoriale dla łowców. Zaszaleli, nie? Jeśli więc zapytacie, czy Ekipa JaRock zamierza jeszcze w Evolve pograć, to odpowiedź brzmi - jasne!

Zamierzacie jeszcze do Evolve wrócić?

Zamierzacie jeszcze do Evolve wrócić?

[źródło: evolvegame.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze