Czeka na Was Spellforce 3

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Listopad 2017
  • Komentuj 0

Fani fantasowych RPGów łączcie się dziś na GoGu. Oto właśnie ruszył darmowy ze Spellforce 3, podczas którego wypróbujemy kilka map, zagramy w co-opie ze znajomymi i sprawdzimy jak gra się ludźmi, orkami i elfami.

Wybiła godzina 15:00 więc trzecia część Spellforce już teraz jest dostępna na GoGu. Podczas nadchodzącego weekendu wszyscy chętni będą mieli okazję zobaczyć jak dzieło Grimlore Games sprawdza się przy bliższym poznaniu. Przez trzy najbliższe dni (weekend kończy się w poniedziałek o 12:00) grę możecie testować na czterech mapach przeznaczonych do rozgrywki przeciwko AI, sprawdzić jedną misję z kampanii dla jednego gracza oraz tryb dla wielu graczy. 

Fabularnie Spellforce 3 umiejscawia się na długo przed wydarzeniami jakie poznaliśmy grając w pierwszą część serii. Dlatego kontynent Eo, czyli miejsce rozgrywania akcji, stanowi teraz jedną, niepodzieloną na wyspy, całość. Podczas weekendu do gry gotowe będą wszystkie zamieszkujące Eo rasy - ludzi, orków i elfów. To właśnie o tych ostatnich traktuje najnowszy film opublikowany przez Grimlore Games:

Ważną cechą Spellforce jest jego unikalne połączenie RTSa z RPGiem. W przypadku eRPeGowego elementu mówimy o rozwijaniu własnego bohatera oraz wyborze dla niego specjalizacji i zdolności. Żeby nie było nam zbyt samotnie do drużyny naszego herosa może dołączyć jeszcze pięciu innych bohaterów. Element RTS to z kolei kierowanie naszą kolonią, gromadzenie surowców i zarządzanie podbitymi sektorami mapy.

Najlepiej jednak będzie jak udacie się na GoGa i sami sprawdzicie czy taki misz masz w ogóle Wam podchodzi. Weekend z darmowym Spellforce 3 najlepiej zacząć od kliknięcia w to hiperłącze. Aha! Pamietajcie, że choć do premiery zostało niewiele, bo ta planowana jest na 7 grudnia, to w grze może znaleźć się jeszcze kilka mniejszych lub większych bugów, które być może właśnie dzięki Wam zostaną na premierę usunięte. Miłej zabawy!

Widoczki rodem z Władcy Pierścieni czekają!

[źródło: gog.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze