Czas zacząć podwodne polowanie!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Ahoj, Kapitanie! Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Operacja o kryptonimie UBOAT: The Silent Wolf jest gotowa do akcji! Otwórz swój kajet i pilnie zanotuj datę: 30 listopada 2023. Tego dnia właśnie odbędzie się premiera UBOAT: The Silent Wolf na Meta Quest Store! Przypominam także o trwającym pre-orderze. Jest to doskonała okazja, aby zdobyć UBOAT: The Silent Wolf w promocyjnej cenie - jedynie 17,99 USD! Po premierze cena gry będzie wyższa i wyniesie 19,99 USD.

Czas zacząć podwodne polowanie!

Skorzystaj z tej okazji i bądź jednym z pierwszych, którzy wejdą na pokład UBOAT: The Silent Wolf. Przygotuj się na przygodę, która wciągnie Cię w świat tajnych misji, morskich bitew i ambitnych wyzwań! Czekają na Ciebie trudne decyzje, niebezpieczne sytuacje i możliwość sprawdzenia swojej determinacji!

Kampania fabularna w trybie single-player pozwoli na samotną przygodę w głębinach, zaś kooperacja w trybie multiplayer na współpracę z innymi graczami, by wspólnie polować na wrogów i odnosić spektakularne zwycięstwa. Na graczy czekają śmiercionośne bitwy morskie, pułapki wrogich okrętów, a także potyczki z siłami powietrznymi. Ponadto tryb free roam zapewni możliwość eksploracji otwartego świata, wypełnionego różnorodnymi wyzwaniami morskimi.

Skusisz się na podwodną przygodę w UBOAT: The Silent Wolf?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze